Komentari 19

City dobiva konkurenciju: Ćorić postao zanimljiv i Tottenhamu?

1

Prema ekskluzivi talijanskog TMW-a, u utrku se uključuje i engleski Tottenham koji je spreman odmah isplatiti 'modrima' 4 milijuna eura uz dodatne bonuse

Iako je Ante Ćorić (19) ovih dana potvrdio interes Cityja i Guardiole, klub sa Etihada nije jedini koji ga želi 'ukrasti' zagrebačkom Dinamu.

Prema ekskluzivi talijanskog TMW-a, u utrku se uključuje i engleski Tottenham koji je spreman odmah isplatiti 'modrima' 4 milijuna eura uz dodatne bonuse, ovisno o uspjesima Spursa u Ligi prvaka ove sezone.

Ante je trenutno s reprezentacijom u sklopu priprema za Euro u Francuskoj i mogao bi se naći među 23 konačna putnika.

Po običaju, klubovi žele prije velikog natjecanja zaključiti dogovor jer postoji mogućnost rasta cijene ukoliko igrač kvalitetnim potezima skrene pažnju na sebe na završnom turniru.

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović za 53 sekunde u drugom poluvremenu zabio golčinu!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Sada imaju novu priliku prenoćiti na prvome mjestu uoči derbija s Rijekom

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem