Komentari 167

Čolina zabio u 100. nastupu za Hajduk: Nema ljepšeg osjećaja!

3

Odigrali smo dobru utakmicu. U prvom dijelu nije ušla u gol, ali nismo odustajali. Vidjeli smo danas da nas može svatko iznenaditi tako da se moramo dobro pripremiti, kazao je Mlakar

Slaven Belupo stigao je na Poljud kao najbolja gostujuća momčad HNL-a, no Hajduk je, kad je trebalo, ubacio u brzinu više i zasluženo slavio 5-1.

Strijelac za preokret bio je David Čolina koji je na poluvremenu zamijenio Lovrencsicsa. Bio je to njegov jubilarni 100. nastup za Hajduk.

Dambrauskas: Ništa u ovoj ligi nije besplatno. Zekić: Hoxha je bio brži od mene. Srljali smo...

- Dosta dobrih 45 minuta smo odigrali. Imali smo par šansi koje nismo realizirali, ali u drugom dijelu kad je ušao prvi gol se otvorilo i zasluženo smo pobijedili - rekao je Čolina pa prokomentirao osobni uspjeh:

- Nema ljepšeg osjećaja. Stoti nastup okrunjen pogotkom. Mislim da nema ljepše stvari pred svojom publikom, još uz pobjedu.

Hajduk je na Poljudu pobijedio Slaven Belupo 5-1 nakon što su gosti vodili na poluvremenu

Od prve je minute u momčadi Valdasa Dambrauskasa zaigrao Jan Mlakar. I objema rukama iskoristio šansu. Slovenac je odigrao odličnu utakmicu i pritom zabio pogodak.

- Odigrali smo dobru utakmicu. U prvom dijelu nije ušla u gol, ali nismo odustajali. Mislim da smo ga (op.a., njegov gol) dugo svi čekali. Napokon je tu i nadam se da ću nastaviti ovako.

Nakon pet komada tko te pita za prvi dio?! Špina je otvorena, slijedi im serija lakših utakmica
VIDEO Lovrencsics na vrtuljku, a Hoxha 'killer' pa tragičar. Evo kako je Hajduk zabio pet golova

- Vidjeli smo danas da nas može svatko iznenaditi tako da se moramo dobro pripremiti - zaključio je Mlakar.