Komentari 23

Conte ljut nakon ispadanja: Suci nas nisu poštovali, dali smo sve

Nogometaši Intera su remijem protiv Šahtara (0-0) ispali ne samo iz Lige prvaka već se nisu plasirali ni u Europsku ligu. Posebno je ljut bio trener antonio Conte. 'Promašivali smo gol, a dali sve od sebe', rekao je

Bilo smo loši? Pa momčad je dala sve od sebe, u dvije su utakmice izdominirali Šahtar, a u 180 minuta nismo uspjeli zabiti gol. U oba susreta njihov je golman branio vrhunski. Naravno da žalimo za propuštenim prilikama, a odluke ćemo donositi kad se 'ohladimo', poručio je nakon ispadanja iz Europe trener milanskog Intera, Antonio Conte.

Modriću poništili gol, Benzema zabio dva: Real prvi, Inter ispao

U posljednjim je trenutcima utakmice Sanchez skoro zabio gol, ali je lopta na putu prema mreži pogodila Lukakua te je dosuđeno zaleđe, a Inter je ostao bez europskog proljeća. Marcelo Brozović i Ivan Perišić tako će se u nastavku sezone posvetiti izazovima u Italiji.

Internazionale v Shakhtar Donetsk - UEFA Champions League - Group B - Giuseppe Meazza

- Ako ne zabiješ, ne pobjeđuješ. U Ligi prvaka nismo imali sreće sa sucima i VAR-om. Čini mi se da nisu poštovali Inter jer je tu puno situacija za pregledati. Gorak je okus jer smo mogli proći. Šahtar je promijenio način igre. Plan B? Naravno da ga uvijek imamo, ali neću ga otkrivati da se protivnici ne pripreme za njega - rekao je Conte.

Barca i Atletico u 2. bubnju kao 'mine': U playoff ušlo 8 Hrvata

Iz skupine G dalje su prošli Real Madrid našeg Luke Modrića i Borussija Mönchengladbach. Njemački su nogometaši izgubili u Madridu (2-0), a nakon kraja utakmice ostali su na terenu kako bi zajedno ispratili utakmicu Intera i Šahtara koje se u tim trenutcima još igrala. Četvrti je sudac pokazao četiri minute nadoknade, ali to se odužilo...

Champions League - Group B - Inter Milan v Shakhtar Donetsk

Inter je napadao sve do 98. minute, a onda, napokon, kraj! Dočekali su to s veseljem njemački predstavnici koji su uz poraz prošli dalje. Bio je to najsretniji poraz u njihovoj karijeri, a slavlje se još neko vrijeme nastavilo na terenu. U Italiji pak je zavladalo razočarenje i prozivanje 'krivaca' za ispadanje...