Komentari 21

Costa spasio Chelsea, 'plavci' ispustili prve bodove u sezoni

1

Diego Costa zabio je dva, mogao je i do hat-tricka, ali momčad Antonija Contea na kraju može biti zadovoljna bodom pošto su do remija stigli u 81. minuti. City je tako ostao jedina stopostotna momčad za sad

Nogometaši Chelseaja su upisali iznenađujući remi protiv Swanseaja 2-2. Iznenađenje i razočaranje se najbolje moglo očitati na licima 'plavaca' nakon utakmice. Znaju da su prosuli dva vrijedna boda kod Swanseaja koji je prije ove utakmice upisao dva poraza zaredom.

Mrežu Velšana načeo je Diego Costa u 18. minuti, a čudno je što do kraja poluvremena nije bilo i više od 1-0. Momčad Antonija Contea u potpunosti je nadigrala Swansea, koji nije imao ni jedan udarac u okvir gola u prvom poluvremenu. Da stvar bude bolja, jedina dva udarca u cijeloj utakmici koja su išla u okvir Courtoisova gola završila su u mreži.

Momčad Francesca Guidolina nije se predavala i iako je Chelsea bio moćnija momčad, primio je dva gola u roku od tri minute. Prvo je Sigurdsson zabio iz penala u 59' da bi Fer svojim trećim golom ove sezone preokrenuo rezultat.

Da se ipak ne bi dogodio totalni kolaps pobrinuo se Diego Costa, koji je svojim drugim golom u 81. minuti postavio konačnih 2-2. Chelsea je tako prosuo prve bodove u sezoni i na vrhu ostavio usamljen Manchester City Pepa Guardiole.