Komentari 12

Crveni alarm u Parizu: Mbappé će propustiti Manchester City?

Nadam se da nije ništa ozbiljno i da će uskoro biti s nama, rekao je Pochettino uoči utakmice s Lensom koju će mladi francuski napadač sigurno propustiti, a utakmica s Man. Cityjem je već u utorak

Francuski napadač Kylian Mbappé (22) ozlijedio je mišić i propustit će ligašku utakmicu protiv Lensa u subotu (31. travnja), a u Parizu nisu sigurni hoće li se oporaviti do uzvrata polufinala Lige prvaka (4. svibnja).

- Kylian Mbappé ima problema s mišićem. Nadam se da nije ništa ozbiljno i da će uskoro biti s nama - rekao je trener PSG-a Mauricio Pochettino na pressici.

Ligue 1 - Paris St Germain v St Etienne

Parižani su izgubili od Manchester Cityja sa 2-1 na Parku Prinčeva golovima u razmaku od sedam minuta De Bruynea i Mahreza, dok je vodeći gol za PSG zabio Marquinhos.

'Rekao sam igračima da budu svoji. Zato smo pobijedili...'

Domaćin je tada bio puno bolja momčad prvih sat vremena, a onda su 'građani' počeli igrati kako mogu i znaju i preokrenuli susret u svoju korist, a mogli slaviti i uvjerljivije.

Ligue 1 - Paris St Germain v AS Monaco

Mbappé je, uz Neymara, glavna zvijezda kluba i njegov izostanak bio nenadoknadljiv hendikep za momčad Mauricija Pochettina. Mladi napadač je u 43 utakmica ove sezone ima učinak od 37 golova (osam u Ligi prvaka) i 10 asistencija. Ugovor s PSG-om veže ga do ljeta 2022., a u zadnje vrijeme se sve više priča o njegovom odlasku u Real Madrid.

Mbappe prvi put bez udarca u okvir nakon 90 minuta u LP, a Englezi su statistički već u finalu

- To je pitanje za Kyliana, a ne za mene. Ima još godinu dana ugovora i ja i klub činimo sve kako bi ostao klubu još dugo. Znam da je sretan ovdje - rekao je Pochettino.