Delije rade kaos u Beogradu: Policajac dobio ciglom u glavu

1

U neredima koji još traju ima dosta ozlijeđenih policajaca, uhićeni su deseci huligana, a jednom policajcu izbili su sve zube kad su ga pogodili ciglom u glavu

Ratno stanje na ulicama Beograda! Navijači Crvene zvezde i policija obračunavaju se po cijelom gradu, a u masovnim tučnjavama dosad je privedeno više od 30 osoba, uglavnom maloljetnika, dok ima dosta, što lakše, što teže, ozlijeđenih policajaca. Jednom policajcu huligani su izbili sve zube kad su ga pogodili ciglom u glavu!

Neredi su počeli uoči košarkaške utakmice Eurokupa između Crvene zvezde i Galatasaraya (74:91) kad je ispred dvorane Pionir više od 1000 navijača ostalo bez ulaznica i mogućnosti da uđu na tribine. Opći obračun među Delijama zatim se pretvorio u sukob s policijom, a huligani su tukli i napadali snage reda čak i ispred sjedišta beogradske policije.