Komentari 99

Milanski derbi završio remijem, Rebić se vratio nakon ozljede

5

Inter je poveo već u 11. minuti iz najstrože kazne, Milan je uzvratio nakon sedam minuta i postavio, ispostavilo se, konačan rezultat 1-1. Lautaro je kasnije promašio drugi penal Intera...

U velikom derbiju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva gradski rivali Milan i Inter su igrali 1-1 (1-1).

Inter je poveo iz kaznenog udarca kojega je u 11. minuti uspješno izveo Calhanoglu, a on ga je i sam izborio nakon što ga je srušio Kessie.

Serie A - AC Milan v Inter Milan

Milan je izjednačio već u 17. minuti autogolom De Vrija koji se u skoku sudario sa svojim stoperskim partnerom Škriniarom nakon ubačaja Tonalija.

Derbi buntovnika: Broz i Kessie možda se susreću posljednji put

Imao je Inter još jedan kazneni udarac nakon što je Ballo Toure srušio Darmiana, no udarac Lautara u 27. minuti sjajno je obranio Tatarusanu. Mogao je i Milan do pobjede u završnici, ali je Saelemaekers u 90. minuti pogodio vratnicu.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su čitav susret za Inter koji je tako ostao treći sa sedam bodova zaostatka za drugim Milanom i vodećim Napolijem. Ante Rebić je ušao u igru za Milan u 59. minuti.

Tudor i Verona uzeli bod lideru Napoliju, Kalinić dobio dva žuta kartona u samo osam minuta!
12. kolo Serie A 20.45 , SAN SIRO, MILANO
Milan
Tomori 17'
1 : 1
Inter
Calhanoglu 11' (P)

Kraaaaaaj. 229. derby della Madonnina završio je remijem.

90'

Saelemaekers fantastičnim udarcem uzdrmao stativu nakon čega je Kessie promašio odbijanac. Kakav pritisak Milana. Mogu li do sva tri boda...

86'

Velik pritisak Milana u završnici utakmice. Duge lopte obično traže Ibru, a sada je Rebić imao veliku priliku, ali je promašio loptu.

82'

Uhhh, sjajan šut Ibre. Ponovno je to išlo nisko, a Handanovič je to odlično obranio.

81'

Evo sada prilike za Ibrahimovića iz slobodnjaka. U prošloj je utakmici Serie A baš zabio iz slične pozicije.