daj ne pišite gluposti, osijek nikad neće bit kao dinamo, o europi mogu samo sanjati, bjelici je dinamo bio največi klub kojeg je vodio i ostat će samo pogledaj
te igru osijeka pa će sve bit jasno potrošio je preko 10 miljuna eura na pojačanja a osvojio je?? -Ništa hahaha eto da je u dinamu ostao osvojio bi bar nešto i krznar i mamić su ga u međusobnim dvobojima nadigrali ni ovo osijek nebi pobjedio zadnju tekmu da dinamo nema ozljede i dva slobodna dana a osijek 6 dana
Prikaži još ↓
GP
Gorički Pele
5.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Izuzetno glup,ali maštovit članak…
simplicije23
5.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
danas heroj, sutra otirač ispod nogu (da ne napišem g..no)... tako je to kod nas ... svijet voli pobjednike, prvak uzima sve a ostali na popravni dogodine ....
Purger_
5.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Pitanje je kad ce neki hrvatski klub uspjet osvojit HNL i proc skupine neke europske lige. Ak se ne varam Bjelixa je u 2 utakmice primio skoro 10 komada od buga
rskog cska, dok je velika zvijezda ivusic branio.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .