Komentari 528

'Modri' remizirali s Legijom u Maksimiru: Petković odigrao savršeno, Muci ga poništio!

3

Šteta. Petković je danas bio inspiriran i odigrao fenomenalnu utakmicu u kojoj je doveo Dinamo u vodstvo, ali 'modri' su ponovno primili gol iz velike udaljenosti i remizirali (1-1) s Legijom

Dinamo je, bez sumnje, bolja momčad od Legije, ali za plasman u playoff Lige prvaka morat će u Varšavi odigrati još bolju utakmicu nego danas. 'Modri' su remizirali s Legijom (1-1) u Maksimiru u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.

Dinamo VIDEO

Zagrebačka momčad je već u prvom poluvremenu pokazao nadmoć, ali nije došao do gola! Imali su 'modri' nekoliko prilika pred golom Boruca, ali je i Legia imala opasnih izleta pred gol Livakovića.

Dinamo je puno bolji od Legije, ali igri 'modrih' nešto i dalje fali

Ipak, u drugom poluvremenu Dinamo je zaigrao još bolje, još jače, a u 60. minuti se isplatio sav trud kada je Ivanušec fantastičnim ubačajem pronašao najvišeg Petkovića koji je glavom zakucao pokraj nemoćnog Boruca.

Dinamo i Legia sastali se 3. pretkolu Lige prvaka

Sve su imali 'modri' u svojim rukama. Legia se otvorila, točno onoliko koliko je potrebno dinamovcima za novi gol. Oršić je u 81. fantastično uposlio Kastratija koji je u stilu Garetha Balea prohujao pokraj svog čuvara kao da ga nema, vratio povratnu koju je Petković propustio za Jakića, a ovaj nije ni pucao!

Već u sljedećem napadu obrana Dinama nije uspjela izbaciti loptu iz opasne zone oko svojeg gola, a Muci je odličnim udarcem pogodio za izjednačenje Legije i odličan rezultat za poljsku momčad uoči uzvrata u Varšavi koji je na rasporedu sljedećeg utorka.

Muci 82'

Kraaaaaj. Dinao i Legia remizirali su u Zagrebu!

90'

Petković je pao u šesnaestercu, ali Lahoz je samo odmahnuo rukom. Očito je bilo kontakta, ali očito ne dovoljno za španjolskog suca!

86'

Ajooooj, dugo je trebalo da se dogovore Jakić i Petković tko će do lopte, a onda je stvar u svoje ruke preuzeo strijelac jedinog gola Dinama i zamalo zatresao drugi put večeras mrežu Boruca.

84'

Krznar je napravio dvije zamjene. U igru su ušli Menalo i Bulat umjesto Oršića i Mišića. 'Ajmo po pobjedu!

82'

Šteta, šteta. Dinamo je propustio priliku za 2-0, a onda u sljedećem napadu primio za 1-1. Muci je zabio fantastičnim udarcem s 20-ak metara.