Komentari 71

Futsal Dinamo slavio u krcatom Draženovu domu! Zagrepčani na pragu premijernog naslova

13

Nevjerojatna je atmosfera u Draženovom domu, a Dinamo je maksimalno iskoristio prednost domaćeg terena. Olmissum nije imao ni šanse, Čekol je zabio već u drugoj minuti za vodstvo

Nogometaši Futsal Dinama deklasirali su Olmissum u trećoj utakmici finalne serije za prvaka Hrvatske sa 6-2. Zagrebački klub tako je poveo 2-1 u seriji koja se igra na tri dobivene utakmice.

POGLEDAJTE VIDEO: Luda atmosfera u Draženovom domu

bad blue boys 00:27

Dinamo je poveo već u drugoj minuti, a strijelac je bio Kristian Čekol. Majstorski je pogodio loptu iz prvog dodira nakon ubačaja iz kornera i poslao doista neobranjiv udarac u mrežu Olmissuma. Publika u Draženovom domu digla se na noge nakon gola, a na teren su sletjele čaše i grickalice.

Zagreb: Treća utakmica finalne serije 1.HMNL između Futsal Dinama i Olmissuma

Čekol je povećao vodstvo Dinama krajem prvog poluvremena. Opet je zabio nevjerojatan gol. Luka Perić ostavio mu je povratnu loptu, a Čekol je silovitim udarcem pogodio pod prečku. 'Modri' su nastavili u sličnom ritmu i u drugom poluvremenu. Već u drugoj minuti nastavka Tihomir Novak zabio je treći gol Dinama, a asistent je ponovno bio Perić.

FOTO Boysi stvorili nevjerojatnu atmosferu: 'Ajme meni nije mi dobro, zabili smo šest komada!'

Duje Kustura smanjio je zaostatak u 25. minuti utakmice, ali Olmissum nije dugo imao razloga za optimizam. Samo dvije minute poslije golman gostiju, Nikola Čizmić, radi veliku grešku i gubi loptu na polovici terena. Filip Novak zabio je u praznu mrežu.

Iste je minute igrač Hrustić dobio crveni karton zbog klizećeg starta u noge Filipa Novaka. Dinamo je u 33. minuti zabio peti gol na utakmici, a Čekol se može pohvaliti hat-trickom. Zabio je u praznu mrežu Olmissuma, koji je htio stvoriti višak u napadu.

'Dečki, častim voćem za naslov: Bio sam prvak u velikom, a sad želim i u malom nogometu...'

Filip Novak zabio je drugi gol u 36. minuti za 6-1, a Olmissum je smanjio i postavio konačnih 6-2 u 36. minuti nakon gola Juretića iz slobodnog udarca.

Dinamo sanja titulu u krcatoj Ciboni: Protiv Novog vremena je bilo ludo, a što nas tek čeka?!

Četvrta utakmica je u ponedjeljak u Zagrebu, a Dinamo će postati prvak ako pobjedi. Eventualna majstorica igrala bi se u Omišu.

Futsal Dinamo - Olmissum 20.15 sati , Draženov dom, Zagreb
Futsal Dinamo
Čekol 2', 19', 33', T. Novak 21', F. Novak 27', 35'
6 : 2
Olmissum
Kustura 25', Juretić 37'
40'

Kraj utakmice!

36'

GOOOOL! Olmissum je smanjio nakon rakete Juretića iz slobodnog udarca. Silno je pucao ravno u golmana, koji nije mogao zaustaviti taj udarac, pa se lopta od Piplice odbila u mrežu.

35'

GOOOL! Novi gol Futsal Dinama. Utakmica već dugo ide u jednom smjeru. Strijelac je Filip Novak, koji je zabio drugi gol na utakmici.

33'

GOOOOL! Dinamo vodi 5-1. Čekol je pospremio u praznu mrežu Olmissuma.

27'

Crveni karton dobio je Hrustić (Olmissum). Uklizao je u noge Filipa Novaka. Domaći navijači bacili su nekoliko čaša s kokicama i pićem na teren, pa je utakmica kratko prekinuta kako bi se opet prebrisao teren.