Komentari 3

Domagoj Vida pripremio je gol, dva zabio Edin Džeko

1

Osječanin je odigrao svoju drugu predsezonsku utakmicu za klub koji je pojačao ovog ljeta. Bio je u igri na poziciji desnog beka sve do 67. minute

Njemački nogometni klubovi nastavljaju s pripremama za novu sezonu. U četvrtak su pobjede ostvarili Bayer Leverkusen, Wolfsburg i Hannover.
Najteži je ispit imala momčad iz Leverkusena, koja je u austrijskom Zillertalu pobijedila novoga austrijskog pvoligaša, Wacker iz Innsbrucka, 3-1. Dva je gola za Bayer zabio Patrick Helmes, dok je na 2-1 za Nijemce povisio Danac Jörgensen na asistenciju Helmesa, kojeg je pak vrlo dobrim dalekometnim proigravanjem pronašao hrvatski 21-godišnji stoper Domagoj Vida. Osječanin je odigrao svoju drugu predsezonsku utakmicu za klub koji je pojačao ovog ljeta. Bio je u igri na poziciji desnog beka do 67. minute.
Wolfsburg je pak u Hannoveru pobijedio domaćeg osmoligaša, OSV Hannover, 10-1. Dva je gola za pobjednike zabio bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko.