Komentari 81

Dosada na Poljudu: Hajduk i Split razočarali bez golova...

9

'Bili' su pred oko 10 tisuća gledatelja odigrali samo 0-0 protiv gradskog suparnika RNK Splita i tako pomalo tmurno najavili uzvratni susret protiv Kopra u Europi...

Nogometaši Hajduka su pred 10-ak tisuća gledatelja na Poljudu odigrali 0-0 protiv gradskog suparnika RNK Splita te tako uoči uzvratne utakmice drugog pretkola Europske lige protiv Kopra zakazali da pred svojim navijačima potvrde dobru formu i u pobjedničkom tonu pokušaju nadoknaditi zaostatak protiv slovenske momčadi.

Vlašić 'lažna devetka'

'Bili' su u utakmicu ušli bez Kamerunca Francka Ohandze kojeg nije bilo ni na klupi već je trener Damir Burić postavio Nikolu Vlašića kao 'lažnu devetku'. Derbi Sv. Duje nam je u prvom poluvremenu pokazao poprilično loš nogomet. Gosti tako na Poljudu nisu imali niti jedan pokušaj ili udarac prema golu, dok su domaćini tek jednom zapucali u okvir, a najbolju priliku propustio je Pejić u 45. minuti nakon odličnog dodavanja Balića

Na početku nastavka ušao je Bencun umjesto Malokua, no nismo puno vidjeli niti od njega. Ušao je kasnije i Maglica umjesto Balića, ali jednostavno danas nije bilo pravih pokušaja. Gosti su se predstavili kao čvrsta momčad i trener Zoran Vulić je zadovoljan osvojenim bodom.

Burić uveo pa vratio Bencuna na klupu

Na kraju smo vidjeli samo po jedan pokušaj u okvir gola s obje strane, a utakmicu je obilježio i mali incident na klupi Hajduka. Naime, Burić je u 80. minuti iz igre izvadio Bencuna koji je ušao u 46., a ovaj je bijesan vikao prema treneru i krenuo prema svlačionici kada se Burić oštrim glasom uputio prema njemu i vratio ga na klupu.