Komentari 11

Drama i kad zabija Krama: Dao tri gola, a prošli tek na penale

Kramarić je zabio tri gola ukupno, a Hoffenheim je četvrtoligaša pobijedio te nakon penala. Po jedan je dao u regularnom dijelu, produžecima i kao prvi izvođač penala. Krama je bio junak dana

Hoffenheim Andreja Kramarića plasirao se u 2. kolo njemačkog kupa nakon drame penala!

Hrvatski reprezentativni napadač zabio je dva gola u susretu s četvrtoligašem Chemnitzerom, no to je bilo dovoljno tek za penale. Utakmica je otišla u raspucavanje gdje je Kramarić postigao i treći gol te bio junak dana u ukupnoj pobjedi 3-2 (2-2 nakon produžetaka).

POGLEDAJTE VIDEO: Krama na treningu reprezentacije

Hrvatska trenira uoči Portugala 03:00

Krama je doveo Hoffenheim u vodstvo u 48. minuti, no prednost nije dugo trajala. Freiberger je poravnao rezultat u 59. i s 1-1 se otišlo u produžetke. Malo prije kraja prvog produžetka Bickel je šokirao Hoffenheim i zabio u 100. minuti za preokret.

No, Kramarić je junački preuzeo odgovornost u 111. minuti, realizirao penal te spasio svoju momčad od ranog i šokantnog ispadanja od četvrtoligaša. Pobjednika su odlučili penali u kojima su igrači Hoffenheima bili koncentriraniji.

DFB Cup - First Round - Chemnitzer v TSG 1899 Hoffenheim

Hrvatski napadač pucao je prvi i sigurno pogodio nakon čega je Grym promašio za Chemnitzer. Siguran je zatim bio i Belfodil, a Muller je propustio šansu vratiti Chemnitzer u igru.

Prava drama počela se odvijati nakon što je Hoffenheim promašio dva penala zaredom (Gaćinović, Bičakčić), a domaćin je oba realizirao (Freiberger, Campulka).

Presudila je posljednja serija u kojoj je tragičar postao donedavni junak Bickel nakon što je promašio cijeli gol, a svoj postigao Baumgartner.