Komentari 17

Spektakl u Parizu: Pet golova je palo u zadnjih 12 minuta, a PSG je slavio u zadnjim sekundama

St. Etienne poveo je 1-0 u 78. minuti, Mbappe je izjednačio minutu kasnije i onda donio vodstvo u 87. minuti. Gosti su izjednačili u 92. minuti, a Icardi ipak pobjedu Parižanima donosi u 95.

U 33. kolu francuskog nogometnog prvenstva PSG je u nedjelju na svom terenu svladao St. Etienne sa 3-2, a svi golovi su postignuti u posljednjih 12 minuta susreta, a dva u sudačkoj nadoknadi.

Gosti su poveli golom Denisa Bouange u 78. minuti. No, već minutu kasnije PSG je izjednačio preko Kyliana Mbappéa, a u 87. minuti iz penala Mbappé donosi vodstvo 2-1. Mbappé je vodeći strijelac lige sa 23 gola, a slijedi ga Ben Yedder (Monaco) sa 17.

Ligue 1 - Paris St Germain v St Etienne

U sudačkoj nadoknadi uslijedila je "prava ludnica". St. Etienne je izjednačio na 2-2 golom Romaina Hamoume (90+2), ali Mauro Icardi u petoj minuti nadoknade zabija pobjednički gol za PSG, koji sada ima bod manje od vodećeg Lillea. Prije dva dana Lille je u prvom  susretu 33. kola na svom terenu odigrao 1-1 protiv Montpelliera.