Komentari 5

Drama u Poljskoj: Plinari uzeli bod protiv Wisle u Ligi prvaka

1

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u neizvjesnoj su završnici kod Wisle Plock remizirali 23-23 iako su u drugom dijelu vodili 17-12. Ostali su peti u skupini

U susretu 10. kola A skupine Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba u subotu su u gostima kod poljske Wisle Plock odigrali 23-23 (12-11).

Zagreb je vodio 6-3 u 13. minuti, ali nakon toga utakmica je bila u egalu i zagrebaši su na poluvrijeme otišli sa minimalnom prednošću 12-11.

Nakon pet minuta u drugom poluvremenu igrači Zagreba poveli su s pet golova razlike (17-12). Poljaci su uspjeli smanjiti zaostatak, ali Zagreb je stalno bio u vodstvu s gol i dva razlike. No dvije i pol minute prije kraja José Toledo zabija za 23-23 i do kraja utakmice više se nije mijenjao rezultat.

U nedjelju u 10. kolu sastaju se Kiel - Veszprém te Paris Saint-Germain - Celje.

Hrvatski sastav predvodili su Stefan Vujić sa šest i Zlatko Horvat s pet golova, a u redovima Wisle najbolji su bili Tiago Rocha i José Toledo s po šest golova. U idućem kolu Zagreb 10. veljače dočekuje Paris Saint-Germain.