Komentari 17

Drama za polufinale: Parovi odlučuju tko će na Hrvatsku

Prvom igraču svijeta je za pobjedu bilo dovoljno sat i 16 minuta igre. Bublik je bio bez šanse pa će sada parovi odlučiti tko će u polufinalu Davis Cupa igrati protiv Hrvatske

Srbija je protiv Kazahstana poravnala na 1-1 u četvrtfinalu Davis Cupa tenisača u Madridu zahvaljujući sigurnoj 6-3, 6-4 pobjedi Novaka Đokovića protiv Aleksandra Bublika.

Mural Đokoviću kraj Sarajeva 01:13

Prvom igraču svijeta je za pobjedu bilo dovoljno sat i 16 minuta igre, više od dva sata manje no što je trebalo Mihailu Kukuškinu da dovede Kazahstan u vodstvo 7-6 (5), 4-6, 7-6 (11) pobjedom protiv Miomira Kecmanovića. Kukuškin je iskoristio svoju pretu meč-loptu, a prethodno je spasio i četiri meč-lopte suparnika.

Davis Cup Quarter-Final - Serbia v Kazakhstan

O polufinalistima će tako odlučivati susret parova za koji su za Srbiju prijavljeni Nikola Ćaćić i Novak Đoković, a za Kazahstan Andrej Golubev i Aleksandar Nedovjesov.

Pobjednik susreta Srbija - Kazahstan će u polufinalu u petak igrati protiv Hrvatske.