Komentari 4

Druga HNL: Gorica slavila na gostovanju kod Inter Zaprešića

1

Momčad Ilije Lončarevića u 5. kolu Druge HNL stigla je do druge pobjede svladavši Inter u Zaprešiću 2-1 golovima Hadžića i Majića. Dugopolje je pobijedilo Solin 1-0

Dvjema utakmicama odigranim u petak otvoreno je 5. kolo Druge HNL u kojem su pobjede ostvarile gostujuće momčadi.

Gorica je slavila u Zaprešiću kod prošlogodišnjeg prvoligaša 2-1 stigavši tako do druge pobjede i prekinuvši mini niz od dva poraza. Važna tri boda osigurana su u prvom poluvremenu golovima Hadžića u 15. i Majića u 33. minuti. Počasni gol za 'žute' zabio je Blažević u 78. minuti.

Momčad Ilije Lončarevića tom je pobjedom privremeno skočila na osmo mjesto, dok je Inter na šestom.

U drugoj utakmici Dugopolje je slavilo na gostovanju kod Solina 1-0 te je skočilo na peto mjesto.