Komentari 11

Druga pobjeda 'dragovoljaca' u nizu, Zagreb iznenadio Inter

1

Dragovoljac nakon zimske stanke igra kao 'preporođen' i došao je do druge pobjede u nizu, nad Varaždinom, a treće u prvenstvu. U Zaprešiću su 'pjesnici' dobili Inter

Odigrane su prve dvije utakmice 20. kola HNL-a, a do pobjeda su došli Hrvatski Dragovoljac i Zagreb.

Dragovoljac nakon zimske stanke igra kao 'preporođen' i došao je do druge pobjede u nizu, treće ukupno u prvenstvu. Poveo je Varaždin golom Vugrinca iz penala nakon samo 120 sekundi igre. De Gregorio i Janjetović su prokrenuli rezultat u samo devet minuta pa su 'dragovoljci' na odmoru imali prednost. Početkom nastavka izjednačio je Aganović, a tri boda domaćinu donio je Jurin u 57. minuti za slavlje malobrojnih gledatelja u Sigetu.

H.D. je sad na pet bodova zaostatka za pretposljednjom Istrom, ali uz utakmicu više. Varaždin je na šestom mjestu.

Inter je u prošlom kolu uzeo bod na Poljudu, a danas nije mogao postići ni gol Zagrebu. U Zaprešiću su 'pjesnici' golovima Jurendića (19.,71.) došli do pobjede.

Inter je na petom mjestu ljestvice, a Zagreb je sa 13. 'skočio' na osmu poziciju.