Komentari 4

Duvnjak je bio igrač utakmice: 'Koljeno je dobro, a sad Srbija'

1

Duvnjak je u prvom poluvremenu nakratko izašao iz igre pošto je zadobio posjeklinu na ruci, ali nakon utakmice je rekao kako je s rukom sve dobro. Rekao je kako naši igrači jedva čekaju početak Europskog prvenstva

Rukometni reprezentativac Domagoj Duvnjak izjavio je nakon prijateljske utakmice protiv Crne Gore u petak splitskoj Spaladium areni kako je to bila dobra proba za našu reprezentaciju uoči Europskog prvenstva te dodao kako je s njegovim koljenom, koje je bilo ozlijeđeno, sada sve u redu.

Duvnjak, koji je proglašen i najboljim igračem utakmice Hrvatska-Crna Gora, rekao je kako su u drugom poluvremenu hrvatski rukometaši bili malo statični u napadu te da ih je Crna Gora pomalo iznenadila svojom obranom 3-3.

Duvnjak je u prvom poluvremenu nakratko izašao iz igre pošto je zadobio posjeklinu na ruci, ali nakon utakmice je rekao kako je s rukom sve dobro. Na upit kako se osjeća nakon višemjesečne stanke zbog ozljede koljena odgovorio je da se osjeća dobro.

- Svakim danom je sve bolje, dobro treniram i bitno je da je s koljenom sve u redu.

Rekao je kako naši igrači jedva čekaju početak Europskog prvenstva i utakmicu protiv reprezentacije Srbije koji su "odlična ekipa".

- Pripremit ćemo se za tu utakmicu jer nam je važno da Europsko prvenstvo otvorimo našom pobjedom - dodao je.

U Spaladium areni 12. siječnja očekuje i dobru navijačku atmosferu, kakva je bila i na prijateljskoj utakmici protiv Crne Gore.

- Fenomenalno je kada je na prijateljskoj utakmici dvorana ispunjena navijačima - kazao je Domagoj Duvnjak.