Komentari 74

Evo kako je Torcida pozdravila Livaju: 'Htjeli smo da barem 90 minuta misli na nešto drugo'

Navijači Hajduka skandirali su svom idolu "Hajdučko srce", a on im je zahvalio tako što je mahnuo. Tragedija u obitelji najboljeg igrača pogodila je cijelu momčad

Marko Livaja (29) pretrpio je u nedjelju obiteljsku tragediju, u ranim jutarnjim satima poginuo mu je otac Milan, ali on je unatoč tomu odlučio ostati s momčadi Hajduka u Osijeku i kao kapetan je predvoditi u derbiju HNL-a u kojem je pobijedio domaćin 2-1.

POGLEDAJTE VIDEO: Livaja izgubio oca

Otac Marka Livaje poginuo je sinoć u teškoj prometnoj nesreći VIDEO

Napadača "bilih" grlili su prije utakmice suci, Osijekova klupa, igrači, pljeskali mu domaći navijači, a Torcida mu je odala počast nakon utakmice, dok je trajalo slavlje domaćih igrača pred istočnom tribinom.

Osijek i Hajduk sastali se u 7. kolu SuperSport HNL-a

Navijači Hajduka skandirali su njegovo ime, a on im je zahvalio tako što im je mahnuo. Sa sjevera Gradskog vrta čuli su se i povici "Hajdučko srce" u čast ikoni splitskog kluba koji je odigrao vrlo dobru utakmicu i bio strijelac panenke iz penala.

Reakciju Torcide nakon poraza u Osijeku pogledajte OVDJE.

- Dogodilo se nešto tragično. Gledali smo da budemo svi skupa i pomoći svi zajedno kao momčad, da se smirimo i pomognemo Marku, da razbistri glavu i 90 minuta koliko je god moguće uspije misliti na nešto drugo - kazao je nakon utakmice stoper Hajduka Josip Elez.

- Najlakše je reći da smo bili bolji u drugom poluvremenu. Kad protivnik vodi 2-0, lakše je biti bolji. Treba od početka biti dominantan i ne smijemo imati propuste. Dva poluvremena nisu ista, a tako je bilo i prošle sezone. To se treba promijeniti. Ne smijemo razmišljati da trebamo sve promijeniti, svatko treba pogledati sebe, bolje se postaviti i biti više kao momčad. Samo tako možemo pobjeđivati i ostvarivati bolje rezultate - dodao je.