Komentari 51

Fantastični duo Mandžo i CR spasio Juve od prvog poraza!

2

Zamalo je Juve došao do pobjede u sudačkoj nadoknadi kad je loptu u mrežu zakucao Bonucci, no bio je debelo u zaleđu... A Darijo Srna asistirao je u pobjedi Cagliarija protiv Genoe 1-0

Sve je bilo spremno za prvi poraz stare dame ove sezone, no Cristiano Ronaldo izbavio je Juventus te je momčad iz Torina remizirala u gostima kod Atalante 2-2.

Već je u drugoj minuti Juve poveo te se činila to kao još jedna rutinska utakmica, kakva im je gotovo svaka ove sezone, no onda se ukazao fenomenalni Duvan Zapata s dva pogotka, jednim u 24. i jednim u 56. minuti te se činilo kako je staroj dami, koja je zbog crvenog kartona Bentancura u 53. minuti igrala s igračem manje, napokon - odzvonilo!

A Massimiliano Allegri tada je shvatio da bez Ronalda ne ide te ga u 65. minuti ipak uveo u igru, a Portugalac mu je brzo uzvratio nazad, i to na najbolji način, pogotkom za izjednačenje u 78. minuti, koji mu je, naravno, namjestio Mario Mandžukić.

Zamalo je Juve došao do pobjede u sudačkoj nadoknadi kad je loptu u mrežu zakucao Bonucci, no bio je debelo u zaleđu...

Mario Pašalić započeo je utakmicu u prvih 11, a u 67. minuti ga je zamijenio Gosens.

Dobru je partiju odigrao i bivši kapetan hrvatske reprezentacije, Darijo Srna, koji je u pobjedi Cagliarija nad Genoom asistirao za jedini pogodak na utakmici.

Devedeset je minuta odigrao i Marko Pjaca, no njegova je Fiorentina na domaćem terenu neočekivano izgubila od Parme 0-1, a imao je bivši dinamovac priliku za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi, no nije uspio zakucati loptu u mrežu.

Lazio je u gostima svladao Bolognu 2-0 pogotcima Felipea Luiza i Lulića, a jedno od ovosezonskih iznenađenja, Sampdoria, mirno je svladala Chievo na domaćem terenu, također 2-0.

Milan je ranije kiksao u gostima kod Frosinonea 0-0.