Da sam profi nogometaš nikada ne bi stao pred navijače da me postrojavaju!Ako ekipa igra loše izvoli podržat ili ne podržat njihova stvar,al da me netko postroj
ava nikada!!Šta sebi igrači dopuštaju!!Užas!!
Prikaži još ↓
AL
ALLinONE!!!
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedina šansa nam je da Dinamo ne smjeni trenera do idućeg kola.
ZG danas
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Navijači postrojili nogometaše…….nevjerojatno kuda je sve otislo
RK
Rvacki Krkan
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nitko se više ne sjeća kako se pisalo da će Osijek biti prvak 😂😂😂
Dk
Deaktivirani korisnik
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kao i Dinamo dok neće uprava kažnjavati igrače oduzimanjem plaće umjesto mjenanja trenera neće biti bolje.
Gi
Giove5
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad su Torcidaši postrajali onda ste se rugali...bogme vidim postrajanje stiglo i do Zagreba i do Osijeka...samo Osijeka mi žao, nisu zaslužili baš ovakav pad.
Ovo nek bude upozorenje svima koji zazivaju da se naši klubovi moraju privatizirati...eto to tako izgleda.
Prikaži još ↓
MONZA95
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ustani bane hrvatska te zove zove ustani bane Jelačiću 💪🤣🤣🤣🤣
ad
ado2306xy
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Katastrofa od igrača Osijeka sram vas može biti, nemojte šetati gradom ako imate i malo sramote.
Dk
Deaktivirani korisnik
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko su oni da postrojavaju igrače? Je li ih plaćaju?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .