Komentari 81

Italija ostala sama na vrhu: Švicarci i Velšani remizirali, VAR poništio Gavrin gol za pobjedu!

Italija je nakon prvog kola prva u skupini A zahvaljujući pobjedi protiv Turske 3-0. Švicarci su u Bakuu poveli preko Embola, a Velšani izjednačili preko Moorea. Gol Gavranovića poništio je VAR

Druga utakmica Europskog prvenstva završila je bez pobjednika! Wales i Švicarska remizirali su u Bakuu i tako ostavili Italiju kao prvoplasiranu momčad grupe A.

Atmosfera u Londonu 07:55

Prvo poluvrijeme bilo je preslike prvog dijela jučerašnje utakmice. Švicarci su stiskali, ali nikako do gola. Na poluvremenu su uzeli zraka, izašli na teren i ubrzo poveli.

Euro 2020 - Group A - Wales v Switzerland

Shaqiri je nabacio iz slobodnjaka u 49. minuti, a najviši je u skoku bio Embolo koji je zabio pokraj nemoćnog Warda. Jurnuli su Švicarci po drugi gol, ali bili su neprecizni u nekoliko navrata i onda se ispuhali.

Igrači koje morate pratiti: 'Novi Krama', češki stroj za golove...

Wales se preselio na protivničku polovicu i zabio, također glavom. Gol je zabio Cardiffov napadač Moore. Tim su golom Bale i ekipa dobili krila te jurnuli po pobjedu, ali nisu zabili, a kasnije su ga mogli i primiti.

I jesu, ali VAR soba u Lyonu poništila je gol Marija Gavranovića. Dinamovac je, inače, ušao u igru tek minutu ranije, u 84. minuti.

Švicarci sljedeće kolo igraju u srijedu (16. lipnja) protiv Talijana, dok će Velšani igrati protiv jedine poražene momčadi u skupini, Turske.

Što nas danas čeka na Euru? Bivši prvak protiv debitanta, na scenu izlazi i jedan od favorita

90+'

KRAAAAJ. Bila je ovo utakmica u kojoj je Švicarska dominirala, ali Wales je stisnuo kada je trebalo i izjednačio, a kasnije mogao i do pobjede. Doduše, mogla je i Švicarska. Najpravednija je podjela bodova tako da je Italija nakon prvog kola ostala usamljena sama na vrhu skupine A .

90'

Imat ćemo pet minuta sudačke nadoknade.

89'

Uhhh, Embolooo je ponovno pokušao. Ward je odlično reagirao i otklonio opasnost.

88'

Opet je pokušao Gavrooo. Bilo je ovo iz velike udaljenosti i nije ozbiljnije ugrozilo Warda.

85'

Je li ovo Mario Gavranović zabio gol iz prvog dodira? Provjerit će VAR soba u Nyonu.

Zaleđe! Ajoooooj, nije imao sreće nogometaš Dinama. Bilo je ovo za dlaku.