Komentari 70

Gol o kojem svi pričaju: Je li Čolak stvarno igrao rukom?

1

Sijevale su akcije na sve strane pa je gol konačno pao u prvoj minuti sudačke nadoknade. Štefulj je sjajno uposlio Čolaka, koji ovog puta nije pogriješio. Ili je? VAR je odlučio - igrao je rukom

Susret Gorice Rijeke u 22. kolu HNL-a završio je 0-0, no daleko je konačan rezultat od prikazane igre na travnjaku. Utakmica je u najmanju ruku bila sjajna, a događanja nije nedostajalo.

Rijeci poništen gol za pobjedu u 93. min! Klupa je podivljala

Igralo se s jednog gola na drugi, sijevale su akcije na sve strane pa je gol konačno pao u prvoj minuti sudačke nadoknade. Štefulj je sjajno uposlio Čolaka, koji ovog puta nije pogriješio i Rijeka je prešla u vodstvo.

No, nekoliko trenutaka kasnije sudac Jović zaustavio je igru i na sugestiju VAR sudaca Darija Bela i Mire Grgića otišao pregledati zaslon te provjeriti spornu situaciju. Jović je naposljetku odlučio - gol se poništava!

Je li Rijeci opravdano poništen gol?
Da, Čolak je igrao rukom. Jović je ispravno dosudio
Ne, Čolak je igrao ramenom. Jović je pogriješio

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Velika Gorica: NK Gorica i HNK Rijeka u 22. kolu Prve HNL

- Žao mi je što je gol poništen, bilo je kartona, a bilo je i nervoze, velika šteta. Uz malo sreće mogli smo i do tri boda. Sad krećemo u pripreme za Osijek da i protiv njih ostvarimo što bolji rezultat - rekao je trener Rijeke Simon Rožman.