Komentari 13

Golčina Duje Čopa protiv Real Sociedada, Gijón ipak izgubio

1

Duje Čop i dalje trese mreže u Primeri, no njegov Sporting Gijón nema previše razloga za zadovoljstvo. Hrvatski reprezentativac zabio je jedini gol svoje momčadi u porazu od Real Sociedada 3-1

Hrvatski reprezentativac Duje Čop zabio je gol za Sporting Gijón koji je kod kuće u 12. kolu Primere izgubio od Real Sociedada 3-1.

Čop je u 28. minuti postigao izjednačujući gol lijepim udarcem s 18 metara, što mu je već peti u Primeri ove sezone. No Sporting nije uspio izbjeći poraz koji ga je prikovao za dno ljestvice.

Peti bod ove sezone osvojila je zadnja Granada odigravši 1-1 kod Valencije, dok je Espanyol pobijedio u gostima Alavés 1-0.