Komentari 11

Hezonja i Bogdanović zabili po 8 koševa, Rudež bez učinka

5

Mario Hezonja i Bojan Bogdanović odigrali su solidne utakmice u svojim klubovima. Obojica su upisala po osam poena dok Damjan Rudež nije upisao nijedan koš

Mario Hezonja je sinoć u pobjedi Orlanda nad Charlotte Hornetsima zabio osam koševa, Bojan Bogdanović je odigrao gotovo 40 minuta u porazu Brooklyna od Miami Heata i zabio također osam koševa, dok je Damjan Rudež u porazu Minnesota Timberwolvesa od New York Knicksa ostao bez učinka.

Hezonjin Orlando je slavio sa 113-98 protiv Charlotte , a on je na terenu proveo 12:31 minuta, zabio osam koševa te upisao četiri skoka i jednu asistenciju. Channing Frye je zabio 17 koševa za Magic, Evan Fournier 15, Nik Vučević 14 uz osam koševa i  Elfrid Payton 12 uz devet asistencija.

Tobias Harris je dodao 13 za Magic koji je u zadnjoj četvrtini imao prednost od 25 koševa. Jeremy Lamb je predvodio Hornetse sa 16 pogodaka. P.J. Hairston je ubacio 14 koševa, Kemba Walker 12, a Cody Zeller 11.

Brooklyn Bojana Bogdanovića doživio je još jedan poraz, sinoć su ih sa 104-98 svladali Miami Heat . Bogdanović je igrao 39:46 minuta i uz osam skokova upisao je još pet skokova te jednu asistenciju. Kod Miamija Dwayne Wade je zabio 28 koševa, od čega 10 u zadnjoj četvrtini, Hassan Whiteside je dodao 20 koševa uz 13 skokova.

Najbolji strijelac Brooklyna bio je Brook Lopez sa 25 pogodaka, dok je Jarrett Jack zabio 22 uz 10 asistencija.

I Minnesota je sinoć poražena i to od New York Knicksa sa 102-107. Damjan Rudež je za Timberwolvese odigrao 6:43 minute ali bez učinka. Carmelo Anthony je zabio 20 koševa uz 15 skokova i devet asistencija za Knickse, a Arron Afflalo  29.

Karl Anthony Towns je predvodio Timberwolvese sa 25 postignutih pogodaka i 10 skokova.  Andrew Wiggins je zabio 23 koša, a Zach LaVine 19. Ricky Rubio je skoro stigao do četverostrukog doublea sa 12 asistencija, 10 skokova, devet koševa i osam ukradenih lopti. Knicksi su stvorili prednost od 60-40 na poluvremenu nakon što su sa 33-14 bili bolji od Minnesote u drugoj četvrtini.

Atlanta Hawksi su sa 127-106 bili bolji od Philadelphia 76ersa . Paul Millsap je postigao 21 pogodak, Jeff Teague 18 i Hawksi su prekinuli niz od tri poraza. Isaiah Canaan je utakmicu završio sa 24 koša, a Jahlil Okafor sa 19 za Philadelphiju koja je u zadnjih 37 utakmica upisala samo jednu pobjedu.

Rezultati utakmica NBA lige:

• Indiana Pacers - Dallas Mavericks 107-81
  • Orlando Magic - Charlotte Hornets 113-98, (Mario Hezonja igrao 12:31 minutu, 4 skoka, 1 asistencija, 8 koševa)
  • Brooklyn Nets - Miami Heat  98-104, (Bojan Bogdanović igrao 39:46 minuta, 5 skokova, 1 asistencija, 8 koševa)
  • Detroit Pistons - Boston Celtics 119-116
  • New York Knicks - Minnesota Timberwolves 107-102, (Damjan Rudež igrao 6:43 minute, bez učinka)
  • Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers  127-106
  • Chicago Bulls - Memphis Grizzlies 98-85
  • Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 106-90
  • San Antonio Spurs - Washington Wizards 114-95
  • Utah Jazz - New Orleans Pelicans  94-104
  • Golden State Warriors - Phoenix Suns 128-103
  • Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 103-90