Komentari 6

Hezonji pobjeda u trileru kod prvaka, jako ružan pad Davisa

2

Do dramatične pobjede kod aktualnog prvaka Toronta Blazersi su došli su 7-0 serijom u zadnjoj minuti. Pet poena stavio je Lillard, a pobjedonosni koš zabio Melo Anthony i šokirao Raptorse

Na NBA parkete sinoć su istrčala trojica Hrvata. Hezonja je pobijedio, Šarić i Žižić izgubili, a nijedan se nije posebno istaknuo niti dobio neku posebnu minutažu u Blazersima, Sunsima i Cavaliersima.

Hezonjine nove narukvice 00:48

Ante Žižić je u 16 minuta postigao 5 poena i imao 9 skokova u domaćem porazu Clevelanda od Detroita u kojem su dominirali Derrick Rose (24p, 7a) i Andre Drummond (23p, 20 s) dok je kod Cavsa najbolji bio Kevin Love (30p, 9s).

Mario Hezonja je u 12 minuta za Portland složio učinak od 5 poena, 2 skoka i 1 asistencije, a do dramatične pobjede kod aktualnih prvaka Raptorsa Hezonja & com. došli su 7-0 serijom u zadnjoj minuti. Pet poena stavio je Lillard, a pobjedonosni koš zabio Melo Anthony i šokirao Toronto.

Ljestvica:

Dario Šarić je u Phoenixu protiv Kingsa dobio samo osam minuta za: 5 poena, 4 skoka i asistenciju. Gosti iz Sacramenta bili su prejaki premda su Devin Booker (34-4-7) i Deandre Ayton (21-9-2) imali odličnu večer za Sunse.

U nekad velikom derbiju Lakersi su bez problemi pomeli parket svoje dvorane sa NY Knicksima (LeBron 31-5-5), no glavna je vijest s te utakmice pad zvijezde Lakersa Anthonyja Davisa, koji je krajem treće četvrtine gadno prizemljio na leđa nakon duela s Juliusom Randleom.

Iako su se svi u dvorani počeli hvatati za glavu strahujući od teške ozljede trtice i(li) kralježnice, stvari ipak nisu tako crne po njega. Prve pretrage pokazale su da bi trebao propustiti samo dvije utakmice.