Komentari 34

Hoeness o Mandžukiću: Svaka momčad treba takvog igrača...

2

Bila bi najveća pogreška misliti da ti ne treba igrač kao što je Mandžukić, rekao je predsjednik Bayerna, Uli Hoeness. Mandžo je Herthi zabio dva gola za preokret...

Mario Mandžukić u 10. kolu Bundeslige zabio je dva gola u Bayernovoj pobjedi protiv Herthe (3-2). Guardiola je hrvatskog napadača uveo u igru u 24. minuti utakmice nakon ozljede Arjena Robbena. A naš napadač nije dugo čekao na prvi gol.

<<< Mandžo zabio dva gola Herthi, Borussiji derbi protiv Schalkea >>>

Mandžo se odužio treneru samo četiri minute nakon ulaska zabivši za 1-1. Na početku drugog dijela Mandžukić zabija za preokret Bayerna. Bavarci su na kraju slavili 3-2, a Mandžo je bio junak utakmice. Hrvatski napadač izabran je u momčad kola.

- Svaka momčad treba napadača kao što je Mandžukić. Bila bi najveća pogreška misliti da ti ne treba takav igrač - rekao je predsjednik Bayerna, Uli Hoeness, za Kicker.

<<< Guardiola: Mario Mandžukić je najbolji napadač na svijetu! >>>

Njemački mediji pišu kako bi Guardiola konačno trebao odustati od igre s "lažnim devetkama" i dati 90 minuta pravom napadaču - Mandžukiću. I sam Guardiola je nakon utakmice protiv Herthe sipao komplimente na račun hrvatskog napadača.

- Ima nevjerojatnu sposobnost igranja glavom u kaznenom prostoru i po tome je najbolji napadač na svijetu - priznao je Pep Guardiola nakon utakmice.