Komentari 50

Mandžo zabio dva gola Herthi, Borussiji derbi protiv Schalkea

7

Mario Mandžukić je u 10. kolu njemačkog prvenstva prvi gol zabio samo nekoliko minuta nakon što je zamijenio ozlijeđenog Robbena, a drugi je dodao u 51. minuti

Bayern je u 10. kolu kod kuće svladao Herthu s 3-2, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je dva gola.

Mandžo je Herthi za 1-1 zabio u 30. minuti, samo četiri minute nakon što je ušao u igru umjesto ozlijeđenog Arjena Robbena, a na početku drugog poluvremena pogodio je i za preokret Bayerna. Na 3-1 povisio je Gotze u 54., dok je konačni rezultat postavio Ben Hatira u 59. minuti.

Mandžukiću su to sedmi i osmi gol ove sezone u svim natjecanjima.

U velikom derbiju na VeltIns Aareni, pred 62.000 gledatelja, Borussia je svladala Schalke s 3-1. Golove za goste dali su Aubameyang u 14., Sahin u 51. te Blaszczykowski u 74. minuti, dok je za domaćine strijelac bio Meyer u 62. minuti. Dodajmo i kako je Boateng u 30. minuti promašio penal.

Kaos u Bundesligi: Borussijini huligani divljali protiv Schalkea