Komentari 16

Hoffenheim je zaustavio sjajan niz Borussije u šestom kolu...

1

Hoffenheim je odigrao 1-1 protiv Borussije Dortmund u šestom kolu Bundeslige i tako je prekinuo nevjerojatan niz žuto-crnih od 11 pobjeda u svim natjecanjima

Dortmundska Borussia nije uspjela nastaviti čudesan niz. Žuto-crni su ove sezone pobijedili u svih 11 utakmica u ligi, kupu i Europskoj ligi, sve do gostovanja kod Hoffenheima u 6. kolu Bundeslige.

Hoffenheim je odigrao 1-1 protiv Borussije. Domaći su vodili golom Rudyja od 42. minute utakmice. Za bod Borussije zabio je Aubameyang u 55. minuti.

Stuttgart je slavio 3-1 kod Hannovera, Leverkusen je kod kuće pobijedio Mainz 1-0, Schalke je slavio protiv Frankfurta 2-0.