Komentari 10

Hrvatska ipak nije uspjela zabiti slabašnoj Estoniji...

3

U Tallinnu oslabljena Hrvatska protiv Estonije (99. reprezentacija svijeta) igra prijateljsku utakmicu. Live tekstualni prijenos pratite na www.24sata.hr.

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon pobjeda protiv Austrije i Walesa ima provjeru u Tallinnu protiv Estonije.
Sastavi:

Hrvatska: Subašić, Schildenfeld, Vida, Lovren, Čale, Dujmović, Pokrivač, Gabrić, Badelj, Pranjić, Rakitić

Estonija: Pareiko - Sidorenkov, Piiroja, Stepanov, Šišov - Dimitrijev, Vasiljev, Kruglov, Puri - Oper, Kink

Početnih pet minuta prošlo je bez ozbiljnije akcije, Hrvatska očekivano ima loptu, a Estonija se brani
10' Pokušaj Hrvatske, udarac je oprobao Badelj. Prošao je dvojicu i sa 20-ak metara pucao malo iznad gola
12' Prva prava velika prilika! Estonci su izgubili loptu, a u polukontri je pred golmanom bio Rakitić. Branič mu je blokirao udarac za korner
13' Nakon kornera i odbijanca do Pranjića, ovaj je sa 25 metara pogodio prečku!
Kako je kiša pojačala, tako je stala igra 'Vatrenih'. Nakon 21. minute i dalje nema golova
29' Prvi pokušaj Estonije, Vassiljev je pucao iz daljine, ali je Subašić lakoćom obranio
31' I Dujmović puca iz daljine, ipak malo iznad gola
Dosta slabo izdanje Bilićevih igrača. Hrvatska ima inicijativu, ali tek dvije poluprilke su premalo
41' Rakitić je iz slobodnog udarca pronašao Lovrena, lopta odlazi pokraj vrata
Gotovo je prvo poluvrijeme, izbornik Bilić u svlačionici će imati što reći igračima
46' Strinić i Vučko ušli su umjesto Lovrena i Čalea
51' Badelj je ušao u kazneni prostor i napravio pomutnju, dodao do Rakitića koji se istegnuo koliko je mogao, ali je lijevom nogom slabo pucao u Pareika sa samo par metara
Još je nešto više od pola sata ostalo do kraja utakmice, a Hrvatska ne pronalazi put do estonske mreže
66' Pokrivač je izgubio loptu, a najopasniji Estonac, Vasiljev, opasno je pucao sa 20-ak metara, otišlo je malo pokraj stative
Čini se kako rezervni sastav ipak nema dovoljno kvalitete da 'slomi' Estoniju. Posljednjih 10-ak minuta nudi puno grešaka i lošu igru
80' Umjesto Dujmovića ulazi Vukojević
88' Jurica Buljat ušao je umjesto Badelja
Hrvatska ima još samo dvije minute sudačke nadoknade da pokuša zabiti pobjednički gol
Gotovo je u Tallinnu, Estonija - Hrvatska 0-0!