Komentari 36

Bez licencije još bolji: Hrvatski dragovoljac razbio je Zadrane

4

Hrvatski dragovoljac pobijedio je u prvoj utakmici 24. kola HNL-a na gostovanju kod Zadra. Momčad iz Sigeta slavila je s uvjerljivih 4-0. Imali su igrača manje od 58.

Nogometaši Zadra i Hrvatskog dragovoljca otvorili su 24. kolo Prve HNL.

Dragovoljac je slavio 4-0 na Stanovima! Posljednjeplasirana momčad lige došla je do važna tri boda i približila se Osijeku na samo dva boda. No Osijek, koji je pretposljednji, ima još za odigrati utakmicu protiv Istre u subotu.

Zanimljivo, Dragovoljac je do ove pobjede došao bez licencije.

Podsjećamo, HNS je danas odlučio opozvati licencije Hrvatskom dragovoljcu i Lokomotivi i dodao kako ta dva kluba normalno nastavljaju natjecanje.

Hrvatski dragovoljac na poluvrijeme je protiv Zadra otišao s 2-0. Ljubičić i Doležal zabili su za vodstvo gostiju. U drugom dijelu strijelac drugog gola za Dragovoljac, Jan Doležal, dobio je crveni karton i Zadar je od 58. minute igrao s igračem više.

No to im nije pomoglo. U 80. minuti Šimurina je poslao loptu u svoju mrežu, a Jazvić je u 82. zabio za konačnih 4-0 Dragovoljca.

HNL, 24. kolo:

• Zadar - Hrvatski dragovoljac 0-4 (Ljubičić 4, Doležal 35, Šimurina 80 (ag), Jazvić 82)