Komentari 30

Inter pobijedio Palermo, Napoli Pescaru ispratio s pet komada

4

U 15. kolu Serie A Inter je kao domaćin minimalno pobijedio Palermo 1-0, dok se Napoli lako obračunao s Vukušićevom Pescarom i došao do uvjerljivog slavlja 5-1

Napoli je kao domaćin pobijedio Pescaru 5-1 i tako opet došao na dva boda zaostatka za vodećim Juventusom.

Golovima Inlera i Hamšika Napoli je već nakon 15. minuta igre imao vodstvo 2-0. U 18. minuti gosti su golom Bjarnasona smanjili na 2-1, što je bio i rezultat poluvremena.

U nastavku Napoli je zabio još tri gola, a zabili su Inler te dva puta Cavani.

Ante Vukušić za Pescaru je igrao do 67. minute.

Inter je minimalnom pobjedom protiv Palerma 1-0 skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Jedini gol na utakmici bio je zapravo autogol igrača Palerma Garcije.

Marko Livaja cijelu utakmicu gledao je s klupe za pričuve.

Roma je u samoj završnici utakmice osvojila tri boda kod Siene i pobijedila 3-1. Domaćini su imali vodstvo od 25. minute kada je zabio Neto. U 63. minuti izjednačenje Romi donio je Destro.

Rimljani su do vodstva došli u 86. minuti kada je pogodio Perrotta. U drugoj minuti sudačke nadoknade konačnih 3-1 postavio je drugim golom Destro.

Serie A, 15. kolo:

• Napoli - Pescara 5-1 (Inler 9, 78, Hamšik 15, Cavani 58-11m, 63 / Bjarnason 18)
  • Bologna - Atalanta 2-1 (Diamanti 16, Gabbiadini 70 / Denis 50)
  • Genoa - Chievo 2-4 (Said 40, Janković 56 / Paloschi 14 - 11m, 22, 45, Stoian 89)
  • Inter - Palermo 1-0 (Garcia 74-ag)
  • Lazio - Parma 2-1 (Biava 25, Klose 34 / Belfodil 66)
  • Siena - Roma 1-3 (Neto 25 / Destro 63, Perrotta 86, 90+2)
  • Udinese - Cagliari 4-1 (Pereyra 33, Angella 39, Danilo 48, Pasquale 66 / Dessena 80)
  • Fiorentina - Sampdoria 2-2 (Savić 21, 75 / Krstičić 48, Rodriguez 72-ag)