Komentari 10

Iskupljenje u Monacu: Evo kako je Subašić uništio Kuna Aguera

1

Aguero je poslije asistencije Davida Silve sam izašao na Danijela, a ovaj mu je to nogom obranio i spasio Monaco primljenog gola. Iskupio se tako naš golman za kiks u prvoj utakmici na Etihadu

Igrala se 71. minuta utakmice na Etihadu između Manchester Cityja i Monaca, a gosti su vodili 2-3. Opalio je iz očaja nekako Argentinac Sergio Kun Aguero, a našem Danijelu Subašiću lopta se izmigoljila u mrežu. Nije to bio njegov dan, City je na kraju pobijedio 5-3 i činilo se, stigao nadomak četvrtfinala Lige prvaka.

Međutim, na uzvratnoj utakmici u Monacu doživjeli su šok te su ispali poslije poraza 3-1 zbog manje zabijenih golova u gostima. Jedan od junaka večeri u kneževini bio je baš tragičar iz prve utakmice, Suba.

Ovaj put bilo je to u 65. minuti. Aguero je poslije asistencije Davida Silve sam izašao na Danijela, a ovaj mu je to nogom obranio i spasio Monaco primljenog gola. Iskupio se tako naš golman za kiks u prvoj utakmici na Etihadu.

Na kraju, primio je gol od Sanea, ali to je i tako sada nebitno jer je Monaco ušao u četvrtfinale.