Komentari 87

Još malo naslađivanja: Rijeka pobijedila Hajduk pa ga bocnula

Riječani su nakon pobjede u jadranskom derbiju na društvenim mrežama napisali "Déjà vu na Poljudu" objavivši fotografije raznih slavlja na splitskom stadionu

Rijeka je u Jadranskom derbiju u nedjelju nakon lude završnice na Poljudu svladala Hajduk 2-1 što je bio prvi poraz Splićana na domaćem terenu nakon 344 dana.

Svi smo jedna obitelj 01:33

Posljednji put su kod kuće izgubili u veljači prošle godine kada je Rijeka slavila 3-1, a u posljednjih deset međusobnih susreta momčad s Kvarnera slavila je tri puta.

Susret 20. kola SuperSport HNL-a između Hajduka i Rijeke

Splićani su uoči derbija negodovali zbog suca Ante Čuline koji je u nedjelju dijelio pravdu, a sve zbog nezadovoljstva njegovim suđenjem ranije ove sezone.

"Déjà vu. Svaka čast", napisali su iz Hajduka.

Riječani su nakon toga iskoristili priliku te na društvenim mrežama napisali "Déjà vu na Poljudu" objavivši fotografije raznih slavlja na splitskom stadionu i 'bocnuli' Hajdukovce.

Podsjetimo, Hajduk je imao priliku zabiti iz penala nakon što je Kalinić u 91. minuti srušen, a s bijele točke siguran je bio Livaja. U 94. minuti Livaja je pao u 16 metara nakon što je Galešić neoprezno podigao nogu u borbi za loptu. Livaja je opet dobio priliku zabiti iz penala, ali Labrović ga je pročitao i osigurao važna tri boda za Rijeku.