Komentari 3

Jupiler liga: Ivan Perišić je C. Bruggeu donio sva tri boda

1

Ivan Perišić je zabio već u petoj minuti na ubacivanje Dirara postigavši svoj šesti prvenstveni gol ove sezone. Odigrao je svih devedeset minuta kod Mechelena

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić zabio je jedini gol u prvoj utakmici 19. kola belgijskog prvenstva, u kojoj je njegov Club Brugge kao gost pobijedio Mechelen 1-0... Zabio je 21-godišnji veznjak pogodak već u petoj minuti na ubacivanje Dirara postigavši svoj šesti prvenstveni pogodak ove sezone. U prethodnom je dvoboju, nedjeljnome domaćem 4-3 trijumfu protiv Westerloa, precizan bio dvaput. Odigrao je Perišić svih devedeset minuta za svoju momčad, a u 57. je minuti propustio idealnu priliku za drugi gol.

Domaći, za koje je od početka do kraja odigrao bivši Hajdukov prvotimac i BiH-reprezentativac Boris Pandža, su od 27. minute igrali s igračem manje nakon što im je isključen Christian Benteke.