Komentari 2

Jurić u borbi za Europu srušio i Udinese, Vlašić dobio 35 minuta

Torinu je ovo u nastavku sezone bila druga pobjeda i opet izražena kroz minimalnih 1-0

Nogometaši Torina upisali su minimalnu 1-0 pobjedu na domaćem terenu protiv Udinesea, u susretu 21. kola talijanske Serie A.

U relativno blagom ritmu trajala je utakmica do 49. minute kada je jedini pogodak na susretu postigao 24-godišnji Francuz Yann Karamoh. Nakon toga su se gosti napokon probudili i počeli napadati, dok je Torino sve do kraja prijetio iz kontranapad.

Iako su oba sastava imala prilike za pogotke sve do kraja je ostalo 1-0, a ta su tri boda Torinu pomogla za skok na sedmo mjesto ljestvice. Torino je preskočio upravo Udinese koje je sada na osmom mjestu.

Za Torino, sastav kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, od 55. minute je zaigrao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je u igri zamijenio ozlijeđenog strijelca Karamoha. Torinu je ovo u nastavku sezone bila druga pobjeda i opet izražena kroz minimalnih 1-0.

U ponedjeljak će igrati Verona - Lazio i Monza - Sampdoria, dok kolo završava u utorak utakmicom Salernitana - Juventus.