Komentari 32

Juventus i Roma uvjerljivo su slavili, Verona 'pomela' Lazio

1

Aktualni prvak i vodeća momčad Serie A Juventus pobijedio je u gostima Atalantu 4-1. Roma je 'pomela' kod kuće Cataniju 4-0, a Fiorentina je slavila kod Sassuola 1-0

U sjeni večerašnjeg Derbyja della Madonnina između Intera i Milana, odigrano je je sedam utakmica 17. kola Serie A u kojima su favoriti stigli do lakih pobjeda.

Vodeći Juventus nastavio je pobjednički niz u Bergamu svladavši Atalantu 4-1 golovima Teveza, Pogbe, Llorentea i Vidala. Marko Livaja ušao je u 68. minuti za Atalantu.

Još uvjerljivija bila je Roma koja je zadržala priključak za 'starom damom' pobijedivši kod kuće Cataniju 4-0. Nakon prvog dijela 'vučica' je vodila golom Benatije u 18. minuti, a onda u nastavku uslijedio je potop gostiju golovima Destra, Gervinha i ponovo Benatije. Tin Jedvaj je bio na klupi Rimljana.

Težak poraz pretrpio je Lazio na gostovanju kod Verone, koja je slavila s uvjerljivih 4-1 uz dva gola Luce Tonija. Tako je Verona privremeno skočila na peto mjesto. Istim rezultatom Torino je svladao Chievo, Fiorentina je pobijedila kod Sassuola 1-0.

Šime Vrsaljko je igrao do 64. minute u porazu svoje Genoe kod Bologne.