Komentari 3

Kakva komedija: Milneru crveni karton dao njegov bivši učitelj

1

Fotografija na kojoj se nalaze obojica procurila je na Twitteru, a premijerligaški sudac na njoj je trener dječje momčadi u kojoj je Milner - kapetan, no Jon Moss za to nije previše mario

James Milner dobio je crveni karton u subotnjoj utakmici protiv Crystal Palacea, a dao mu ga je njegov bivši učitelj!

Vicekapetan Liverpoola dobio je dva žuta kartona te je u 89. minuti poslan s terena, a otkriveno je kako se on i sudac Jon Moss poznaju već dugo vremena.

Fotografija na kojoj se nalaze obojica procurila je na Twitteru, a premijerligaški sudac na njoj je trener dječje momčadi u kojoj je Milner - kapetan.

Potvrđeno je da je Moss bio učitelj u školi u Horsforthu, istoj onoj koju je Milner pohađao kao dijete.

No Mossa baš i nije bilo briga, bez problema je poslao Milnera doma nakon njegovog starta na Wilfredu Zahi...

Premier League - Liverpool v Crystal Palace

Iako je u tom trenutku rezultat bio 3-2, redsi su i bez 33-godišnjeg Milnera došli do još jednog gola, zabio je Mane za 4-2 u trećoj minutis udačke nadoknade, a onda je u petoj minuti sudačke nadoknade Meyer zabio za 4-3 te smanjio vodstvo Liverpoola.