Komentari 50

Kalinić bombom spasio Milan! Pogledajte golčinu od prečke

1

Napadač Milana Nikola Kalinić četiri mjeseca je čekao na gol, doživio salve uvreda ogorčenih navijača talijanskog kluba, a sada je na najljepši mogući način prekinuo post. Pogledajte njegovu golčinu Sassuolu

Nogometaši Milana remizirali su sa Sassuolom na svojem San Siru 1-1 u sklopu 31. kola Serie A. Gol spasa zabio je Nikola Kalinić i tako prekinuo post od četiri duga mjeseca!

Milan je napadao cijelu utakmicu i bio bolja momčad. Lijepom kombinatorikom Milanovi nogometaši lako su dolazili pred gol Sassuola, ali nisu imali rješenja i nisu uspijeli zabiti iz brojnih prilika. Na golu je briljirao Consigli, koji se danas istaknuo s nekoliko sjajnih obrana.

Navijači na San Siru ostali su u šoku kada je Politano u 75. minuti izbio sam pred Donnarummu i sjajnim udarcem matirao najboljeg mladog golmana svijeta. Sassuolo je čekao svoju priliku i dočekao ju.

No, onda na scenu stupa Nikola Kalinić, koji je ušao u 67. minuti umjesto Cutronea. U 86. minuti konačno zabija nakon brojnih promašenih prilika i vraća Gattusu za ukazano povjerenje. Maestralan okret hrvatskog reprezentativca.

Kalinić je mogao ispasti potpuni junak da je u prvoj minuti sudačke nadoknade njegov udarac glavom ušao u gol. No, golman Sassuola Consigli bio je na mjestu i obranio mu je sjajan pokušaj.

Consigli je još jednom bio u glavnoj ulozi kada je u zadnjoj minuti utakmice maestralno skinuo udarac Bonaventuri i Sassuolu spasio vrijedan bod u borbi za ostanak u ligi.

Spomenimo i da kapetan Leonardo Bonucci zbog žutog kartona neće biti na raspolaganju iduće kolo u derbiju s Napolijem.