Sassuolo - Juventus 1-2 | 24sata

Komentari 3

Kean u 88. minuti izvukao Juve

Gosti su ipak u samoj završnici osvojili sva tri boda. Moise Kean se lijepo oslobodio suparničkog igrača i loptu iskosa provukao ispod domaćeg vratara Consiglija za konačnih 2-1

U posljednjoj utakmici 34. kola talijanske Serie A Juventus je pobijedio Sassuolo u gostima 2-1. Gol odluke dao je Moise Kean u 88. minuti.

Odlično je Sassuolo odigrao prvo poluvrijeme. Potpuno je dominirao protiv gosta iz Torina, a posebno su inspirirani bili Raspadori i Berardi. Upravo su njih dvojica bili najzaslužniji za vodeći gol domaćina u 38. minuti. Berardi je odlično petom asistirao, a Raspadori je jednako tako naciljao suparničku mrežu.

Delirij 'rossonera' u Rimu: Rebić zakuhao, Tonali riješio derbi!
VIDEO Kakva bomba Brozovića na asistenciju Perišića! Izvaljao suparnika pa 'počistio' rašlje

No, Juventus nije otišao na odmor s rezultatskim minusom, već je u 45. minuti na 1-1 poravnao argentinski napadač Dybala.

U nastavku se smirio ritam igre. Kvaliteta je opala, a i broj pravih prilika se bitno smanjio, no gosti su ipak u samoj završnici osvojili sva tri boda. Moise Kean se u 88. minuti lijepo oslobodio suparničkog igrača i loptu iskosa provukao ispod domaćeg vratara Consiglija.

Serie A - U.S. Sassuolo v Juventus

Sassuolo je ostao na desetom mjestu ljestvice, kao i Juventus na četvrtom, ali je došao Napoliju na samo bod zaostatka.