Kiš je srušio i Cibaliju, Gorica preuzela vrh tablice druge lige | 24sata

Komentari 11

Kiš je srušio i Cibaliju, Gorica preuzela vrh tablice druge lige

1

Mladi reprezentativac i napadač Gorice Tomislav Kiš bio je najbolji igrač i na gostovanju u Vinkovcima, gdje je zabio već 12. gol ove sezone u drugoj HNL

Gorica je u derbiju druge lige u Vinkovcima pobijedila Cibaliju 1-0. Goričani su prvi na ljestvici s jednim bodom više od Intera.

Ove sezone Cibalia je pobijedila u Gorici 2-1 i to je jedini poraz momčadi Ilije Lončarevića. Jučer su im uzvratili, a ključna figura na terenu opet je bio Tomislav Kiš, koji je zabio za pobjedu u 56. minuti. To mu je već 12. gol ove sezone. Izbio je napadač Gorice sam pred domaćega golmana, zaobišao ga i elegantno zabio za tri boda i vrh drugoligaške ljestvice.

- U prvom poluvremenu smo morali bolje iskoristiti nadmoć, a imali smo samo jednu priliku. Zabili smo u nastavku i zasluženo smo pobijedili - rekao je Lončarević i nastavio:

- Prvi smo, ali daleko od toga da je prvenstvo gotovo. I mi možemo upasti u neku krizu, pitanje je kako ćemo se izvuć tad.