Komentari 247

Šok na Puškaš Areni: Mađari remizirali sa svjetskim prvacima

3

Francuska je u prvom dijelu propustila nekoliko velikih prilika što ih je na kraju i koštalo. Momčad Marca Rossija šokirala je Francuze golom Fiole, ali svjetski prvaci uspjeli su izjednačiti golom Griezmanna u 66. minuti

U utakmici 2. kola F skupine Eura nogometaši Mađarske su su napravili iznenađenje odigravši u Budimpešti 1-1 (1-0) sa svjetskim prvacima Francuzima.

POGLEDAJTE VIDEO: Perišićev gol Češkoj

Perišićev gol Češkoj VIDEO

Mađari su senzacionalno poveli golom Attile Fiole (45+2), a izjednačio je Antoine Griezmann (66). Francuzi najviše mogu žaliti za nekolicinom velikih prilika koje su imali već u prvom poluvremenu kada su se doimali kao prilično bolja momčad, ali realizacija nije bila na razini.

Dvoboj je odigran pred maksimalnih 67.000 gledatelja na stadionu Ferenc Puškaš.

Euro 2020 - Group F - Hungary v France

Vode Francuzi s četiri boda, Portugal ima 3, Mađarska jedan, a Njemačka je bez bodova.

Mađarska je ovim remijem uvelike zakomplicirala situaciju u skupini s obzirom na to da je pored ovakve tri moćne reprezentacije u svaku utakmicu ulazila kao autsajder.

Kasnije u ovoj skupini igraju Njemačka i Portugal, a već bi i remi Nijemcima mogao gotovo pa uzeti sve nade za prva dva mjesta u skupini.

2. KOLO EUROPSKOG PRVENSTVA 15:00 , PUSKAS ARENA
Mađarska
45'+2' Fiola
1 : 1
Francuska
66' Griezmann
90'+4

Kraj utakmice na punoj Puškaš Areni. Mađarska je u pred kraj prvog poluvremena iznenadila Francuze golom Fiole, ali svjetski prvaci ipak su uspjeli izjednačiti u drugom poluvremenu.

90'

Četvrti sudac pokazao je još četiri minute sudačke nadoknade.

85'

Kleinheisler izlazi van, a umjesto njega ulazi Lovrencsics. Valja napomenuti da je igrač Osijeka odigrao odličnu utakmicu te se sasvim suvreno nosio s veznjacima Francuske.

83'

Još jedna sjajna prilika za Francusku! Mbappe je opalio odličan udarac, ali ponovo je mađarski golman Gulacsi bio na pravom mjestu. Još jedna njegova fantastična obrana.