Nismo bili tek povrijeđeni, već i zbunjeni. To je bilo ishitreno...
Nismo rekli “ne” mjerama štednje, nego “ne” takvom modelu. Najveći problem za igrače bio je ta isplata ugovorne rate koja je trebala biti isplaćena prije izbijanja krize, rekao je kapetan Dinama za SN