Komentari 20

Konačno pobijedili kod Albe: Medvjedi slavili iz 8. pokušaja!

1

Hokejaši Medveščaka ostvarili su prvu pobjedu u Szekesfehervaru kod Albe otkad nastupaju u EBEL-u. Za ovaj uspjeh trebalo im je dvije godine i osam pokušaja

Čak osam pokušaja trebalo je hokejašima Medveščaka za slavlje u Mađarskoj, ali Medvjedi su uspjeli konačno upisati toliko željenu pobjedu na gostovanju kod Albe Volan 3-2 u 33. kolu EBEL-a.

Osim slavlja u prijateljskoj utakmici u ljeto 2010. Medveščak je ostvario prvo slavlje kod Albe otkad nastupa u EBEL ligi. Petnaestom pobjedom primakli su se na samo bod od drugoplasiranog Red Bulla.

Gosti su furiozno krenuli u Szekesfehervaru došavši u vodstvo već nakon 41 sekunde zahvaljujući Greg Dayu, Medveščak je povećao vodstvo na 20 preko Toma Zanoškog u 14. minuti.

Alba se vratila u utakmicu na samom početku druge trećine golom Mihalyja, no u 51. minuti Medvjedi ponovo bježe na dva gola razlike zahvaljujući Saši Pokuloku. Konačnih 3-2 postavio je Orban minutu kasnije.