Komentari 40

Kovačev Eintracht opet slavio, Chelsea "petardom" do vrha!

1

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača, frankfurtski Eintracht, pokazala je kako ove sezone misli ozbiljno pobjedom koja ju je lansirala na 7. mjesto Bundeslige, a u Premiershipu se dogodila smjena na vrhu

Niko Kovač na dobrom je putu da izbjegne stresnu situaciju zbog koje je na proljeće ove godine doveden u frankfurtski Eintracht. Njegov je klub, naime, ostvario petu ovosezonsku pobjedu svladavši Köln 1-0 na svojoj Commerzbank-Areni.

Pobjedu je "orlovima" donio mladi srbijanski reprezentativac Mijat Gaćinović već u petoj minuti pospremivši glavom u mrežu s prve stative centaršut Timothyja Chandlera.

Eintracht se ovom pobjedom bodovno izjednačio s Kölnom na šestoj odnosno sedmoj poziciji s 18 osvojenih bodova, što je šest više nego prošle sezone, kad se klub kroz razigravanje spasio ispadanja.