Komentari 105

Rakitić je novim golom spasio Sevillu, Juve šokirao Kovačićeve

Chelsea nije uspio srušiti prokletstvo gostovanja u Torinu. Juventus je slavio s 1-0. Sevilla je protiv Wolfsburga gubila sve do 87. minute, kada je Rakitić iz penala poravnao rezultat

Juventus je u 2. kolu grupe H srušio Chelsea s 1-0 i tako ostao na vrhu tablice s maksimalnih šest bodova.

'Plavci' su imali više loptu u svojim nogama, no Talijani su bili konkretniji. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, a Chiesa je u prvoj minuti nastavka zabio za, ispostavilo se, konačan rezultat.

Champions League - Group H - Juventus v Chelsea

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Sevilla našeg Ivana Rakitića je gubila od 49. minute protiv Wolfsburga, no bivši vatreni je svojim novim golom, ponovno iz penala, izjednačio i postavio konačan rezultat.

Champions League - Group G - VfL Wolfsburg v Sevilla

U istoj je grupi Salzburg slavio protiv Lillea s 2-1 zahvaljujući Adeyamiju koji je bio dvostruki strijelac. Oba je zabio iz penala. Smanjio je Yilmaz u 62., no aktualni francuski prvak nije uspio do boda. Austrijska momčad je u uvodna dva kola Lige prvaka izvela čak pet jedanaesteraca.

Filmski scenarij u Manchesteru: Ronaldo postao novi rekorder LP-a pa u 95. zabio za pobjedu!

Bayern je u drugoj utakmici grupe E odradio lakši trening (5-0) protiv Dinama iz Kijeva. U prvom poluvremenu je dvostruki strijelac bio Robert Lewandowski, dok su se u nastavku u strijelce upisali Gnabry, Sane i Choupo-Moting.

MAJSTOR RONALDO

Cristiano Ronaldu je danas postao rekorder po broju nastupa u najprestižnijem europskom klupskom nogometnom natjecanju. Fantastični Portugalac zabio je u 95. minuti za pobjedu protiv Villarreala. Magija...

BARCA PONIŽENA

Gotova je priča na Dragau. Barca je poražena s 3-0. Je li ovo bila posljednja utakmica Koemana na klupi?

Završila je utakmica u Torinu. Juventus je slavio s 1-0.

RAKETA IZJEDNAČIO

Sevilla je izjednačila, Rakitić je zabio iz penala!

BAYERN I DALJE MELJE

Choupo-Moting je zamijenio Lewandowskog u 79., ali je nastavio njegovim stopama. Povećao je prednost Bayerna na 5-0.