Komentari 4

Kovačićev Chelsea remijem kod Nottinghama ušao u Novu

Kovačićev Chelsea  remijem kod Nottinghama ušao u Novu

Nottingham Forest i Chelsea igrali su večeras u Nottinghamu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola Premier lige.

PROGLEDAJ SRCEM 00:09

Londonski tim poveo je u 16. minuti preko Rahima Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli. Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

VIDEO Chelsea prekinuo crni niz, evo golova Havertza i Mounta

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige sa 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 14 bodova.

Mateo Kovačić je ušao u igru za Chelsea u 61. minuti.