Komentari 39

Kovačiću 90 minuta u remiju, uvjerljiva Roma, Juveu derbi

1

Kovačić je odigrao 90 minuta u remiju Intera kod Cagliarija 1-1. Gosti su vodili od 75. minute golom Icardija, a domaćini su izjednačili u 83. minuti preko Nainggolana

Nogometaši Juventusa teškom su mukom u gradskom derbiju u 6. kolu Serie A pobijedili Torino 1-0.

Nakon slabih prvih 45 minuta, 'stara dama' je bolje zaigrala u nastavku, a nagrada je stigla u 54. minuti kada je nakon udarca iz kuta zabio Paul Pogba.

Juventus je do kraja utakmice imao inicijativu, ali rezultat se nije mijenjao.

Mateo Kovačić odigrao je 90 minuta u remiju Intera kod Cagliarija 1-1. Gosti su vodili od 75. minute golom Icardija, a domaćini su izjednačili u 83. minuti preko Nainggolana.

Udinese je izgubio na gostovanju u Bergamu kod Atalante 2-0. Ivanu Kelavi dva je gola zabio Argentinac German Denis. Dvostrukog strijelca u 84. minuti zamijenio je Marko Livaja. Kod gostiju Bubnjić i Mlinar nisu ulazili u igru.

Uvjerljiva pobjeda Rome

U večernjem terminu Roma je na Olimpicu pobijedila Bolognu 5-0 i tako došla do šeste uzastopne pobjede i prvog mjesta na ljestvici.

Rimljani su poveli već u 8. minuti golom Florenzija. Već u 17. minuti bilo je 2-0, a strijelac je bio Gervinho. Ako je i bilo nade za Bolognu, ona je nestala u 25. minuti kada je Benatia zabio za 3-0. U nastavku je Roma zabila još dva gola, u 62. zabio je Gervinho, a u prvoj minuti sudačke nadoknade i Ljajić.

Tin Jedvaj cijelu utakmicu bio je na klupi.