Komentari 1379

Šerif je potpuno razbio Dinamo

15

U završnici prvog poluvremena Traore je pobjegao Theophileu i onda zabio za vodstvo Šerifa. Od tad je sve išlo nizbrdo. Loše je prošao i Monaco Nike Kovača koji je izgubio od Šahtara

Šerif je u Tiraspolu svladao Dinamo 3-0 u prvoj utakmici završne faze kvalifikacija za skupine Lige prvaka.

Dinamo izgubljen u Tiraspolu: 'Modri' se ovako nisu pogubili ni kod Man. Citya i Tottenhama

Dinamo je u ovu utakmicu ulazio bez nekih stožernih igrača kao što su Arijan Ademi i Rasmus Lauritsen, a neki problemi vidjeli su se od prvih minuta. Šerif je odmah ušao u utakmicu brže i snažnije te prodirao po lijevoj strani, a potom se uz to sve u 21. minuti ozlijedio i Dino Perić.

Nova teška ozljeda? Dino Perić neutješno je plakao na klupi...

Zagrebački klub imao je više lopte u nogama, no opasne kontre moldavskog kluba cijelo vrijeme su prijetile Livakoviću. U 45. minuti Traore je pobjegao Theophileu i zabio za 1-0.

U drugom poluvremenu - ista priča. Dinamovi stoperi jednostavno nisu dovoljno brzo reagirali i kasnili su u kontrama. U 54. minuti Kolovos je majstorski zabio iz voleja s 12 metara.

VIDEO Šerifovi brzanci jure, a obrana Dinama ne može ništa. Pogledajte potop u Moldaviji

U 80. minuti Traore je ponovno pobjegao svom čuvaru u munjevitoj kontri, ponovno je izašao sam pred Livakovića i ponovno je mirno zaključio lagan posao.

Uzvrat je za sedam dana na Maksimiru.

U ostale dvije utakmice Lige prvaka Monaco je na domaćem terenu izgubio od Šahtara 1-0, a Salzburg je slavio 2-1 protiv Brondbyja.

Liga prvaka, zadnje pretkolo 21:00 , Tiraspol, Moldavija
Šerif
45', 80' Traore 54' Kolovos
3 : 0
Dinamo
90+5'

I to je to. Kraj. Jedan od težih Dinamovih poraza, a nadoknaditi ovo u Zagrebu neće biti lako...

90'

Četiri minute nadoknade.

90'

U zadnji trenutak Jakić je uklizao i blokirao opasan udarac. Ovo je moglo biti i kobnih 4-0...

89'

Briljantnu akciju 'modri' su okončali lošim ubačajem Ristovskog, no lopta je nakon Šerifovog braniča završila kod Jakića koji puca s 20 metara. Ipak, nedovoljno jako.

86'

Dinamo je sve karte bacio u napad. Pokušao je Petković, pokušao je Theophile, ali džabe... Ništa ne ide u mrežu.